Рюкзак чисто чорний

- В наявності
699 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Розміри: 42х30см
- Матеріал: Полієстер із водовідштовхувальної тканини
- Містке основне відділення з блискавкою
- У головному відділенні внутрішня кишеня для ноутбука
- Усередині кишеня з прозорої сітки
- Зовні 1 кишеня
- Зручні, м'які плечові ремені з регулюванням довжини
- Фірмове брендування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EastPak |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 24 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | кордуба |
- Ціна: 699 ₴




