Мужской Рюкзак чисто черный для ноутбука, повседневний с сеткой на спине

- В наличии
699 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тактичний рюкзак🤩
▪️матеріал: поліестер 1200D
▪️щільна водонепроникна підкладка з середини
▪️окреме відділення під ноутбук
▪️спинка та лямки рюкзака оснащенні 3D сіткою для вентиляції та комфорту
▪️спереду додатковий відділ на замку та ззаду на спинці скрита кишеня➡️
▪️якісна фурнітура європейських брендів
▪️Розміри: ↕️44↔️32↗️8
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EastPak |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 18 см |
| Объем | 24 л |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 30 см |
| Размер | Средний |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | кордуба |
- Цена: 699 ₴






