Мужская барсетка, черная сумка через плечо из натуральной кожи, классический качественный мессенджер

Топ продаж
- В наличии
- Код: s106
1 750 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча чорна шкіряна барсетка, сумка через плече

СУМКА ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА
Стильний і практичний меседжер для щоденного використння

Переваги шкіряних сумок:
· стійкість до бруду і води,
· міцність,
· екологічність,
· естетична привабливість,
· хороша переносимість температурних перепадів,
· простота у догляді,
· великій вибір кольорів.
Як визначити натуральну шкіру ?
Натуральна шкіра- не ділиться на слої.
Необроблений зріз у шкіряних виробів завжди ворсистий. У штучних матеріалів він буде рівним.
З тильної сторони ви знайдете тканинне покриття у штучних матеріалів, або м’який і ворсистий слой у натуральній шкірі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Размер | Средний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Черный |
| Вид кожи | Флотар |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Количество отделений | 3 |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 3 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 750 ₴






