Мужская каркасная барсетка, черная сумка через плечо из натуральной кожи, классический мессенджер

Топ продаж
- В наличии
- Код: S245
1 750 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловічий класичний меседжер, шкіряна сумка на одне оплече

Натуральна шкіряна сумка власного виробництва.
РЕГУЛЮЮЧИЙ ПЛЕЧОВИЙ РЕМІНЬ
ПЕРЕВАГИ НАШИХ ШКІРЯНИХ АКСЕСУАРІВ:
- хороша носостійкість
- ПРАКТИЧНІСТЬ ЗРУЧНІСТЬ
- СТІЙКІЙСТЬ ДО БРУДУ ТА ВОДИ
- ЛЕГКО ДОГЛЯДАТИ
- ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
- ЕСТЕТИЧНО КРАСИВІ
- ВКЛИКА ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ ТА ТЕКСТУР
ЯК ВИЗНАЧИТИ НАТУРАЛЬНУ ШКІРУ?
Натуральна шкіра- не ділиться на слої.
Необроблений зріз у натуральній шкірі завжди буде ворсистий.У штучних матеріалів він буде рівний.
З тильної сторони ви знайдете тканинне покриття у штучному матеріалі, або мягкий і ворситий внутрішній слой у натуральній шкірі.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Размер | Средний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Черный |
| Вид кожи | Флотар |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Количество отделений | 3 |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 4.5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 750 ₴








