Спортивна чоловіча сумка, Класична сумка для тренування

Топ продаж
- Готово до відправки
- Код: S147
980 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна чоловіча сумка, Класична сумка для тренування, дорога чорна для подорожей
Качесна сумка — це повноцінний модний аксесуар, який багато що може сказати про свого власника.

ХАРАКТЕРИСТКИ:
Регульований плечевий ремінь
Високоякісна шкіра
Долина:48 см
ширина: 20см
Висота: 25 см
1 Велика, 1 Зовнішня кишеня на зміїці
1 задній кишень на зміїці

І це цікаво:
Віч, яка потрібна кожному чоловікові в незалежності від віку, носите всі необхідні речі завжди з собою.
Міцна і надійна якість сумок, зручне і компактне за будь - яких обставин.
Надійна фурнітура і міцний матеріал, не дасть вашої сумки Втратити свій вигляд і через рік при щоденному носку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 1 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 980 ₴







