Жіноча сумочка, стильна сумка з натуральної шкіри, маленька бежова сумка клач

- Готово до відправки
- Код: S451
1 700 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумочка, Стильна сумка з натуральної шкіри, маленька бежова сумка клач на кожен день

ХАРАКТЕРИСТКИ:
Натуральна шкіра
1 Головне відділення
1 Усередині на змійці
Металева фурнітура
Регульований плечевий ремінь
Розмір: 20x13x4

Жіноча сумка:
Сучасний кальшт — це не стільки сумка, скільки стильний аксесуар і необхідний предмет гардеробу.У традиційному розумінні це елемент класичного «лука» - маленький чорне платице, туфлі на шпилі, акуратні локони і невеликий лакований чорний вечірній кланч.
Запихнути все або місія невиконена!
Одночасна слабкість і перевага шлютника є його компактність. Спочатку було заплановано, щоб у сумочку помістилися тільки необхідні речі: помада, кредитки та ключі. Так, якщо взяти з собою зв'язок ключів і від офісу, і будиночка в селі, а також палітру блисків для губ і ряд дисконтних карт з торговельного центру на всяк випадок, то місця може і не схопити. Але в ідеалі весь список, включаючи телефон, гроші і документи як раз розміщується в міні-сумочку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 700 ₴





