Чоловіча барсетка з клапаном, чорна сумка через плече з натуральної шкіри, класичний месендджер

- В наявності
- Код: S416
2 200 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна барсетка з клапаном, чорна сумка через плече з натуральної шкіри, класичний месендджер
АМБАСАДОР КОЖЕННИХ ІЗДЕЛІВ УКРАЇНИ

СУМОКА СОБОТНОГО ПРОЇЗВОКСТВА / НАТУРАЛЬНА КОЖА
✔ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Натуральна шкіра
Висота 24
Ширина 23
Три відділи
Металева фурнітура
Регульований плечевий ремінь

Переваги шкіряних виробів
· Добра зносостійкість;
· стійкість до бруду і води;
· міцність;
· екологія;
· естетична привабливість;
· Перенесення температурних перепадів;
· простота у відставці;
· Розмаїття кольорів і кольорів.
ЯК ДОПОМОГТИ НАТУРАЛЬНУ КОЖУ?
Натуральна шкіра - Не ділиться на шари.
Необроблений серз у натуральної шкіри завжди ворсистий. У штучних матеріалів він буде гладким.
З наночного боку можна побачити тканини у штучних матеріалів або м’який і ворсистий внутрішній шар натуральної шкіри.
Натуральна шкіра - Не ділиться на шари.
Необроблений серз у натуральної шкіри завжди ворсистий. У штучних матеріалів він буде гладким.
З наночного боку можна побачити тканини у штучних матеріалів або м’який і ворсистий внутрішній шар натуральної шкіри.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 2 200 ₴





