Мужская каркасная барсетка, Вместительная сумка из натуральной кожи, Кожаный мессенджер

- В наличии
- Код: S424
1 900 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вмістка чоловіча сумка, чорна сумка через плече
Виробник шкіряних виробів в Україні
- Натуральра шкіра
- 2 Основні відділення
- 3 Додаткових
- Металева фурнітура
- Регульований плечовий ремінь
- Розмір: 21х19х7 см

Уважність до деталей
Впевнено можемо сказати, що ця модель стане тобі найкращим доповнення для активного ритму життя, гаманець чи записник спокійно помістяться у цьому красені. Аксесуар доповнений якісною фурнітурою і зручним регулюючим плечовим ременем
Наші переваги :


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Размер | Средний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Черный |
| Вид кожи | Флотар |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных |
| Количество отделений | 5 |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 21 мм |
| Длина | 5 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 900 ₴





