Чоловіча ламана, чоловікська сумка через плече з натуральної шкіри, вмістлена чорна сумка на пояс

- В наявності
- Код: S444
1 650 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна бананка, чоловікська сумка через плече з натуральної шкіри, вмістлена чорна сумка на пояс
Що це таке і навіщо потрібна лазня?
Сумка-бананка дає змогу організувати зберігання найпотужніших мелодій.
А збільшені моделі бананок цілком можуть замінити міським рюкзаком. Сумка банана — це дуже зручно!

ХАРАКТЕРИСТИКИ ↓
Натуральна шкіра
1 головне відділення
1 ззаду на зміїці
Металева фурнітура
Регульований плечевий ремінь
Розмір: 25x12 см.

З чим носити чоловічу бананку?
З будь-якою футболкою, брюками, джинсами, шортами.
Це стосується літа.
Зима бананка чоловіча кріпиться в області грудей, бо практика показує, що аксесуар у області пояса не дуже вдосконалюється на тучному теплому одязі.
Хоча деякі носять і так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 650 ₴





