Чоловіча шкіряна барсетка, чорна сумка через плече, класичний месендджер

- В наявності
- Код: 204
780 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряні барсєтка на 4 відділення:
▪️Виконана з натуральної шкіри
▪️Сумка має чотири незалежних кишеньки за замку.
▪️Розмір 23*16см
▪️Ремішок регулюється
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 4.5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 780 ₴


