Сковорода бороны 40 см,из диска, для пикника туристическая, для мангала

- В наличии
- Код: SP00101
1 000 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ВИ впевнені в тому, що туристична сковорода повинна бути зручною?
І крім того, на такій сковороді не повинно нічого пригорати.
Саме тому ми пропонуємо кожному нашому клієнтові товари тільки з повністю готовою і попередньо прокаленою поверхнею. Така ретельна обробка сковороди не тільки позбавить Вас від турбот під час мийки, але і заощадить час!
Чому саме вона))?
- Універсальна сковорода, за допомогою якої можна з димком приготувати: М'ЯСО, РИБУ, КАРТОПЛЮ, ГРИБИ, САЛО, ОВОЧІ або інші продукти на відкритому вогні (Вам не потрібно купувати додатковий посуд + Ви зможете приготувати більше смачних і ароматних страв на відпочинку, а не тільки шашлик як завжди:) ;
- Метал товщиною, 4 міліметри (більше не потрібно витрачати гроші на покупку ще однієї сковороди, тому, що дана модель гарно прослужить Вам багато років);
- Наявність в комплекті зйомних ніжок та зручних ручок (Вам дуже зручно готувати їжу над багаттям, а також переносити сковороду );
- Високий бортик по краю сковороди в 3 сантиметри (їжа не випадає через краї);
- У подарунок до кожної сковорідки дерев'яна лопатка і рукавички (Вам дуже зручно перевертати їжу за допомогою лопатки + Ви ніколи не обпечетеся);
- Можливість доукомплектування кришкою, та чохлом для перенесення;
- Можна установити на мангал, або на землю (ідеальний вибір для будь-якого туриста);
Швидка доставка Новою Поштою в день замовлення, оплата при отриманні.
Поспішайте замовити зі знижкою
-
Діаметр: 400 мм (40 см)
-
Висота ножок: 23 см ( зйомні )
-
Товщина сталі: 4 мм
-
Бортик: 30 мм
-
Ручки: «Т»-подібні
-
Вага: 5 кг
-
для великої компанії можливе замовлення сковороди діаметром 50 сантиметрів.
- для подарунку чудово підійде гравіювання на кришку
-

наш інстаграмм:) заходьте в гості)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сельмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5 г |
| Высота стенок | 2 мм |
| Диаметр | 400 мм |
| Крышка | Нет |
| Материал | Диск бороны |
| Ручка | Несъемная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ручек | 2 |
| Ширина посуды | 40 см |
| Тип посуды | Сковорода Вок (Wok) |
| Форма | Круглая |
| Материал ручек | Сталь |
| Верхний диаметр посуды | 40 см |
| Длина посуды | 40 см |
| Антипригарное покрытие | дополнительно прокалена |
- Цена: 1 000 ₴









