Сумка спінінгіста поясна + плече, посилена, непромокальна сумка для риболовлі

- Немає в наявності
- Код: ГОРИЗОНТ-2
570 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спінінгіста поясна + плечо, посилена, непромокальна .
Тканина Оксфорд 1680d (ПУ) з виворітного боку покрита поліуретаном, що робить тканину абсолютно водонепроникною.
Оксфорд має чудові характеристики проти розриву, а високоякісне ПУ-покриття дає змогу виробляти з цього матеріалу надійні та довговічні вироби.
Сумка тримає форму, ущільнена. Сумка дуже містка, має безліч відділів і кишень, весь каркас сумки ущільнений, ніде не провисає, чудово тримає форму.
Розміри 30-20-15.
Колір ЧОРНИЙ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість осередків | 12 |
| Стан | Новий |
| Тип | Пояс для риболовлі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 570 ₴








