Мангал на 8 шт розбірний OPEL VIVARO з індивідуальним надписом - подарунковий

- В наличии
- Код: SP00201
1 640 ₴
- +380 (97) 629-44-64
Іменний мангал - кращий подарунок для чоловіка.
Кожен замовник може розробити власний дизайн виробу, придумати написи або прикрасити його різними зображеннями.
Це додаткова перевага високо цінується любителями унікальних виробів.
За допомогою сучасного плазморіза наші майстри створюють будь-які вироби з металу.
Вартість створення складних зображень розраховується індивідуально.
Великою зручністю є те, що в розібраному вигляді мангал можна переносити в чохлі як чемоданчик.
Купуючи подібний виріб наш клієнт отримує:
· Високоякісний товар з нескінченним терміном використання.
· Уважний підхід до створення кожного виробу.
· Розробка індивідуального дизайну мангала.
· Відображення на стінках будь-яких написів, символів.
· Конструкція вирізається з міцного товстостінного металу.
· Зберігає зовнішній вигляд і не деформується.
· Повністю розбірний, займає мінімум місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Комплектация крышкой | Не предусмотрена |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 440 мм |
| Вес | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость шампуров | 8 |
- Цена: 1 640 ₴






