Мангал розбірний на 8 шт з індивідуальним гравіюванням - КРАЗЫ РЕШАЮТ - на подарунок

- В наличии
- Код: SP00201
1 640 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мангал – чудовий подарунок прихильникам відпочинку на свіжому повітрі. А оригінальний іменний мангал, виготовлений за індивідуальним замовленням – це кращий спосіб вразити друга турботою та неординарним підходом до пошуку подарунків.
Компактний мангал виготовлений з якісного металу, прослужить не одне десятиліття. Вигравіювати на ньому можна все що завгодно: ініціали власника, побажання, мотивуючі фрази або жартівливий підпис, якій оцінить ваш близький друг.
Замовляйте іменний мангал у коробці с гравіюванням!
Вартість створення складних зображень розраховується індивідуально.
Великою зручністю є те, що в розібраному вигляді мангал можна переносити в чохлі як чемоданчик.
Купуючи подібний виріб наш клієнт отримує:
- Високоякісний товар з нескінченним терміном використання.
- Уважний підхід до створення кожного виробу.
- Розробка індивідуального дизайну мангала.
- Відображення на стінках будь-яких написів, символів.
- Конструкція вирізається з міцного товстостінного металу.
- Зберігає зовнішній вигляд і не деформується.
- Повністю розбірний, займає мінімум місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Комплектация крышкой | Не предусмотрена |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Упаковка | Чехол |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 440 мм |
| Вес | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость шампуров | 6-12шт |
- Цена: 1 640 ₴









