Органайзер для спецій 01

- В наявності
180 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер для спецій із фанери за доступною ціною
Органайзер для спецій — це зручний у використанні та компактний кошик, виготовлений із якісного та екологічно чистого матеріалу. Він досить місткий, легкий, має лаконічний дизайн. Купивши цей товар, ви без проблем організуєте зберігання прянощів на кухні.
Організувати зберігання речей на кухні дуже просто, якщо ви маєте помічників. Наші органайзери займають мінімум місця, вони виготовлені з міцних і довговічних матеріалів, мають привабливий вигляд. Компактний лоток із ручкою допоможе підтримувати чистоту та лад у кухонній шафі, а всі необхідні для приготування улюблених страв спеції завжди будуть на своєму місці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 см |
| Призначення | Універсальна |
| Тип | Органайзер/бокс |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 180 ₴
