Турбопіч для кемпінгу 2 мм Велика

- В наличии
1 275 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ракетна піч, або піч реактивного типу. І ця назва виправдовує себе так як при роботі цієї пічки виникає своєрідний звук, завдяки гарній тязі і високій температурі на виході.
-Працює з максимальним КПД на будь-яких видах дров.
Згідно з побажаннями клієнтів зараз в наявності нова модифікація грубки повністю розбірна для кращого транспортування.
Ракетна піч підійде як туристам так і мисливцям, рибалкам і просто любителям відпочивати на природі.
Турбо пічка здивує Вас не тільки сміливим дизайном, але і тим, наскільки швидко і зручно можна приготувати улюблені страви на свіжому повітрі.
Для того щоб розпалити піч не потрібна велика кількість дров, а, завдяки своїй конструкції, виріб забезпечує стабільний температурний режим.
Дрова в грубку складаються дрібними трісками і гілками, що дозволяє дуже швидко нагріти її до потрібної температури. До того ж, такого палива потрібно мала кількість.
параметри:
- Товщина сталі 2 мм:
- Висота: 450 мм;
- Ширина: 140 мм;
- Глибина: 350 мм;
- Вага: 7.65 кг
-Працює з максимальним КПД на будь-яких видах дров.
Згідно з побажаннями клієнтів зараз в наявності нова модифікація грубки повністю розбірна для кращого транспортування.
Ракетна піч підійде як туристам так і мисливцям, рибалкам і просто любителям відпочивати на природі.
Турбо пічка здивує Вас не тільки сміливим дизайном, але і тим, наскільки швидко і зручно можна приготувати улюблені страви на свіжому повітрі.
Для того щоб розпалити піч не потрібна велика кількість дров, а, завдяки своїй конструкції, виріб забезпечує стабільний температурний режим.
Дрова в грубку складаються дрібними трісками і гілками, що дозволяє дуже швидко нагріти її до потрібної температури. До того ж, такого палива потрібно мала кількість.
параметри:
- Товщина сталі 2 мм:
- Висота: 450 мм;
- Ширина: 140 мм;
- Глибина: 350 мм;
- Вага: 7.65 кг
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 10 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид топлива | Твердое |
| Выносная топка | Нет |
| Глубина | 350 см |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Хозяйственно-бытовая |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Тип печи | Одноярусная |
| Толщина материала топки | 2 мм |
- Цена: 1 275 ₴




