Мангал з розкладним піддоном вертикальный розбірний еко мангал

- В наличии
3 900 ₴
- +380 (97) 629-44-64
Вертикальний мангал з металу 3 мм
Вертикальний еко мангал - відмінне придбання для сімейного відпочинку на дачі і поїздок за місто в компанії друзів. Він легко збирається і розбирається, займає небагато місця в багажнику автомобіля, конструкція дозволяє зручно транспортувати і використовувати в похідних умовах. Починати готувати можна відразу після розпалювання вогню, довго чекати не доведеться!
Усередині підтримується постійна температура, вугілля не остигають, тому м'ясо готується набагато швидше, виходить дуже соковитим і апетитним.
Технічні характеристики:
- вага ~ 16 кг;
- висота - 44 см;
- довжина - 36 см;
- товщина сталевих стінок - 3 мм.
Вертикальний мангал виготовлений з міцного і безпечного матеріалу, не виділяє канцерогенів під впливом високих температур. Одночасно може використовуватися в якості печі вертикального горіння та конфорка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Комплектация крышкой | Не предусмотрена |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 440 мм |
| Вес | 16 кг |
- Цена: 3 900 ₴




