Годинники з Вашими фото, Настінний годинник з написом, УФ друк

- В наличии
- Код: 12
470 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальний дерев'яний годинник
Настінний годинник – це звичний предмет декору, який є у кожному домі. Але його можна зробити оригінальним та унікальним. Замовляйте годинник з вашим фото за доступною ціною! Виготовляємо декор з індивідуальним дизайном, використовуємо лише якісні та безпечні матеріали.
Розмір 30 x 30 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Материал корпуса | Фанера, МДФ |
| Материал циферблата | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Тип часов | Настенные |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры часов | |
| Высота | 300 мм |
| Диаметр | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 470 ₴

