Мангал на 10 шт розбірний - Танк - подарунковий

- В наличии
- Код: SP00202
1 820 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іменний мангал - кращий подарунок для чоловіка.
Кожен замовник може розробити власний дизайн виробу, придумати написи або прикрасити його різними зображеннями.
Це додаткова перевага високо цінується любителями унікальних виробів.
За допомогою сучасного плазморіза наші майстри створюють будь-які вироби з металу.
Великою зручністю є те, що в розібраному вигляді мангал можна переносити в чохлі як чемоданчик.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Комплектация крышкой | Не предусмотрена |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Высота | 440 мм |
| Вес | 10 кг |
- Цена: 1 820 ₴






