💡Настільна лампа на підставці!💡

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 500 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста, але водночас цікава настільна лампа в стилі industrial loft, яка може прикрасити та додати цікавої атмосфери у вашій кімнаті!😁
Надійно стоїть на плоскій поверхні!
В комплекті:
♦️Ретро лампа Едісон
♦️Кнопка перемикач.
розміри:
Висота – 30 см
ширина – 15 см
довжина – 15 см
Колір виробу та підставки можна вибрати у профілі
Термін виготовлення 2-4 дні!
Доставка по Харкові самовивіз/пошта.
Доставка по Україні новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 500 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка в крафт папір із печаткою!
