Лампа серце в стилі лофт/оригінальний подарунок/Ручна робота!

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 000 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава та красива лампа, що створює романтичну атмосферу в будинку!
Здивуйте друзів чи свою другу половинку таким приємним подарунком! ☺️
Виготовлена з чавунних труб, є перемикач, стійко стоїть на плоскій поверхні! 💡🔌
В комплекті:
♦️ Ретро лампа Едісона
♦️ Кнопка перемикач.
розміри:
висота – 50 см
ширина-15 см
довжина – 30 см
Колір виробу та підставки можна вибрати у профілі
Упаковка в крафт-папір! У вас на руках готовий подарунок! 🎁
Доставка по Харкову/самовивіз/пошта.
Доставка по Україні новою поштою.
Термін виготовлення 2-4 дні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 2 000 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка в крафт папір з печаткою, готовий подарунок!






