Чоловіча вміщаюча барсетка з натуральної шкіри, чорна через плече

Топ продаж
- В наявності
- Код: S245
1 750 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча барсетка з натуральної зерністої шкіри, чорна сумка через плече,містна
Цю модель ми виробляємо самостійно в нашому цеху. Використовуємо тільки кращі матеріали і вкладаємо любов у кожен виріб.

✔ Вклали душу в її виготовлення і врахували всі ваші побажання:
- Три відділи
- Дорога, хороша фурнітура
- Натуральна зерняста шкіра
- Регульований плечовий ремінь
Розміри: 21*24*6 см
- Три відділи
- Дорога, хороша фурнітура
- Натуральна зерняста шкіра
- Регульований плечовий ремінь
Розміри: 21*24*6 см

Внутрішнє відділення і додаткові кишені
зовні і всередині дозволять без важкої праці розкласти те,
що завжди має бути під рукою
(мобільний телефон, ключі, гаманець, щоденник і пр.
Для тих, хто воліє носити сумку на плечі,
є плечовий ремінь з щільного тексту.
ХАРАКТЕРИСТКИ:
Натуральна шкіра
Висота 21
Ширина 24
Глибина 6
3 відділи
Металева фурнітура
Регульований плечевий ремінь
Натуральна шкіра
Висота 21
Ширина 24
Глибина 6
3 відділи
Металева фурнітура
Регульований плечевий ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 750 ₴









