Чоловіча барсетка, чорна сумка через плече з натуральної шкіри, класичний якісний месендджер

Топ продаж
- В наявності
- Код: s106
1 750 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча чорна шкіряна барсетка, сумка через плече з натуральної шкіри
АМБАСАДОР ШКІРЯНИХ ВИРОБІВ УКРАЇНИ
СУМКА ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА
Стильний і практичний месежер для щоденного використання

Переваги шкіряних виробів:
· Добра зносостійкість;
· стійкість до бруду і води;
· міцність;
· екологія;
· естетична привабливість;
· Перенесення температурних перепадів;
· простота у відставці;
· розмаїття кольорів кольорів і кольорів.
· Добра зносостійкість;
· стійкість до бруду і води;
· міцність;
· екологія;
· естетична привабливість;
· Перенесення температурних перепадів;
· простота у відставці;
· розмаїття кольорів кольорів і кольорів.
ЯК ВИЗНАЧИТИ НАТУРАЛЬНУ ШКІРУ?
Натуральна шкіра - Не ділиться на шари.
Необроблений зріз у натуральної шкіри завжди ворсистий. У штучних матеріалів він буде гладким.
З лицьового боку можна побачити тканини у штучних матеріалів або м’який і ворсистий внутрішній шар натуральної шкіри.
Натуральна шкіра - Не ділиться на шари.
Необроблений зріз у натуральної шкіри завжди ворсистий. У штучних матеріалів він буде гладким.
З лицьового боку можна побачити тканини у штучних матеріалів або м’який і ворсистий внутрішній шар натуральної шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 750 ₴






