Чоловіча слінг, сумка на грудях з натуральної шкіри, вмістлена чорна сумка через плече

Топ продаж
- В наявності
- Код: S302
1 900 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна слінг, сумка на грудях з натуральної шкіри, вмістлена чорна сумка через плече
Упевнений, щолінги стануть трендом року. І у вас є можливість бути одними з перших, хто обв'язує цю хвилю. Не забуваємо так само, як слінг не тільки стильний аксесуар, але й дуже сумка.
Цю модель ми виробляємо самостійно в нашому цеху. Використовуємо тільки кращі матеріали і вкладаємо любов у кожен виріб.

✔ Вклали душу в її виготовлення і врахували всі ваші побажання:
- Два відділення
- Дорога, хороша фурнітура
- Натуральна зерняста шкіра
- Регульований плечовий ремінь

Чоловіча шкіряний слинг
Паспорт, посвідчення водія, квитанції та договору — всі ці папери є невід’ємною частиною життя дорослої людини. Не розгубити і зберегти зовнішній вигляд допоможе зручний і компактний аксесуар — Чоловіча нагрудна сумка для документів.
ХАРАКТЕРИСТКИ:
Розміри:
висота 29 см
ширина низу - 19 см
верх, 15 см
товщина 6 см
Натуральна шкіра
Металева фурнітура
Два відділи
Існує можливість носити як з лівого боку, так і з правого
Регульований плечевий ремінь
Розміри:
висота 29 см
ширина низу - 19 см
верх, 15 см
товщина 6 см
Натуральна шкіра
Металева фурнітура
Два відділи
Існує можливість носити як з лівого боку, так і з правого
Регульований плечевий ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 900 ₴







