Чоловіча каркасна барсетка, чорна сумка через плече з натуральної шкіри Crazy Horse

Топ продаж
- В наявності
- Код: S411
1 990 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна каркасна барсетка, чорна сумка через плече з натуральної шкіри Crazy Horse
АМБАСАДОР КОЖНИХ ЗІРЕЙ УКРАЇНИ

СУМКА ЗОБУДОВАНОГО ПРОДУКТІВАННЯ / НАТУРАЛЬНА КОЖКА
▼ ХАРАКТЕРИСТИКИ ▼
Висота: 24 см
Ширина: 20 см
Товщина: 4,5 см
Натуральна шкіра "ФЛОТАР"
Металева фурнітура
Регульований плечовий ремінь
3 відділення

Переваги шкіряних виробів
· добра зносостійкість;
· стійкість до бруду та води;
· міцність;
· екологічність;
· естетична привабливість;
· добра стерпність температурних перепадів;
· простота в догляді;
· величезна різноманітність кольорів і кольорів.
ЯК ОПРЕДИТИ НАТУРАЛЬНУ КОЖУ?
Натуральна шкіра - не ділиться на шари.
Необроблений зріз у натуральної шкіри завжди ворсистий. У штучних матеріалів він буде рівним.
З виворітного боку ви знайдете або тканинне покриття біля штучних матеріалів, або м'який і ворсистий внутрішній шар у натуральної шкіри.
Натуральна шкіра - не ділиться на шари.
Необроблений зріз у натуральної шкіри завжди ворсистий. У штучних матеріалів він буде рівним.
З виворітного боку ви знайдете або тканинне покриття біля штучних матеріалів, або м'який і ворсистий внутрішній шар у натуральної шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 4.5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 990 ₴





