Мангал-кейс на 6 шампуров

- В наявності
- Код: SP00238
1 070 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний мангал-кейс за доступною ціною
Мангал-кейс — компактна модель, яку ви завжди можете взяти із собою на відпочинок, навіть якщо в багажнику авто залишилося мінімум вільного місця. Конструкція розкладається без зусиль, вона стійка до пошкоджень і корозії, зручна у використанні, безпечна.
Мангал-кейс виготовлений із досить товстої сталі, що швидко нагрівається й довго утримує жар. Матеріал безпечний і стійкий до пошкоджень, не вимагає спеціального догляду. Конструкція збирається швидко, не потрібні спеціальні інструменти.
Характеристики моделі на 6 шампурів:
- висота — 50 см;
- ширина — 31 см;
- довжина — 46 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 070 ₴




