Органайзер для спецій 02

- В наявності
265 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер для спецій із фанери за доступною ціною
Органайзер для спецій — це зручний у використанні та компактний кошик, виготовлений із якісного та екологічно чистого матеріалу. Він досить місткий, легкий, має лаконічний дизайн. Купивши цей товар, ви без проблем організуєте зберігання прянощів на кухні.
Організувати зберігання речей на кухні дуже просто, якщо ви маєте помічників. Наші органайзери займають мінімум місця, вони виготовлені з міцних і довговічних матеріалів, мають привабливий вигляд. Компактний лоток із ручкою допоможе підтримувати чистоту та лад у кухонній шафі, а всі необхідні для приготування улюблених страв спеції завжди будуть на своєму місці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Органайзер/бокс |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 265 ₴

