Мангал розбірний на 6 шампурів - Теніс - подарунковий

- В наявності
- Код: SP00200
1 700 ₴
+380 (63) 270-74-58
- +380 (97) 629-44-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іменний мангал - кращий подарунок для чоловіка.
Можливість розробити свій власний дизайн, придумати надпис та прикрасити це картинками або логотипом.
Вирізаємо з товстостінного металу 3 мм, з таким матеріалом він прослужить вам довгі роки!
Це додаткова перевага високо цінується любителями унікальних виробів.
Великою зручністю є те, що в розібраному вигляді мангал можна переносити в чохлі як чемоданчик.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 1 700 ₴







